Nagrody i wyróżnienia

O nas

Złota Statuetka Fair Play 

Na dowód naszych działań w 2012 roku zostaliśmy nagrodzeni Złotą Statuetką Fair Play.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyróżnienie Kielce-Sport Zima 2012

W 2012 roku podczas XXV Międzynarodowych Targów Branży Sportowej i Outdoorowej  Kielce Sport – Zima otrzymaliśmy Wyróżnienie za oryginalny styl prezentacji targowej. 

 

 

 

 

Certyfikat Fair Play

Zasady działania fair play są dla nas codziennością. Na dowód tego od czterech lat jesteśmy laureatem Certyfikatu Przedsiębiorstwa Fair Play (2008, 2009, 2010, 2011).

 

 

 

 

Medal Targów Kielce 2011

W roku 2011 po raz trzeci firma Spokey wyróżniona została medalem Targów Kielce 2011. Nasz stoisko po raz kolejny uznane zostało za najbardziej oryginalne, na decyzję wpływ miała również duża liczba odwiedzających. Dziękujemy!

 

 

 

Medal Targów Kielce 2009

W roku 2009 podobnie jak w roku 2008 zdobyliśmy prestiżowe wyróżnienie podczas jubileuszowej XX edycji Targów Kieleckich Lato-Sport za połączenie elegancji i nowoczesności w aranżacji stoiska oraz wzbogacenie formuły wystawienniczej poprzez organizowane eventy.

 

 

 

Medal Targów Kielce 2008

W sierpniu 2008 otrzymaliśmy specjalne wyróżnienie za najlepszą prezentację naszej firmy podczas największych w branży XVIII Międzynarodowych Targów Kieleckich – Lato Sport – spośród ponad dwustu wystawców z branży sportowej!

 

 

 

 

Certyfikat Rzetelna Firma

Rzetelna Firma to wyróżnienie przyznawane firmom, przez Krajowy Rejestr Długów. Otrzymują je przedsiębiorstwa, które codziennie, w każdej sytuacji funkcjonują według etycznych zasad prowadzenia biznesu. Firma SPOKEY w programie uczestniczy już od 15 września 2009r. Certyfikat, który otrzymaliśmy jest gwarantem zaufania, rzetelności i dobrej współpracy z Firmą Spokey.

     

 

Certyfikat Auraeko

Świadomie podejmujemy decyzje projektując nowe artykuły, mamy również na względzie jego działanie dla środowiska. Dlatego w lipcu 2008 roku otrzymaliśmy certyfikat AUREKO – Organizacji Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A.

 

×
Ta strona używa plików cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.